عنوان تور : پکیج سه روز یزد، مهریز، سریزد

زمان برگزاری : هر هفته

شروع قیمت از : 

برنامه سفر

روز اول

یزد

صبح:
در خنکای صبح  از دخمه (برج خاموشان) که همان آرامستان قدیمی زرتشتیان است دیدن کرده و بعد از آن بازدید از آتشکده زرتشتیان را خواهیم داشت. نزدیک ظهر به باغ دولت آباد میرویم تا هم بادگیر بی مثالش را ببینیم و هم در خنکای باغ روح و جان خود را تازه کنیم.

عصر:
رهسپار کویر میشویم و از غروب دل انگیز آن لذت میبریم، چای آتیشی نوش جان میکنیم و کلی تفریحات کویری به همراه تجربه های زیبا و به یادماندنی خواهیم داشت.

روز دوم

مهریز - سر یزد

روز دوم از شهر یزد بیرون میرویم تا یک مهریزگردی داشته باشیم و از قلعه تاریخی سریزد  و دروازه فرافر بازدید کنیم. همچنین به پیرنارکی (عبادتگاه زرتشتیان در دل کوه) سری خواهیم زد تا با آیین های هموطنان زرتشتی و نیاکان دورمان آشنا شویم.

روز سوم

یزد

یک روز کامل یزدگردی شامل بازدید از مجموعه امیرچقماق و خیابان قیام ( بازار خان، بازار طلا فروش ها، بازار مسگرها، میدان خان، حمام خان، هتل ملک التجار) و نیز در بافت تاریخی قدم خواهیم زد تا روحمان را پر از انرژی های نهفته در پس هر دیوارش کنیم. به تماشای مسجد جامع و پیوند گلدسته هایش با آن دلبر نیلگون بنشینیم، به داستان های زندان اسکندر گوش فرا دهیم و با دیدن خانه هایش لب به تحسین  گذشتگانمان بگشاییم.این پکیج شامل بلیط رفت و برگشت، اقامت، تورلیدر محلی، ترنسفر شهری و بیمه میباشد.

پکیج های مشابه

بستن منو