آشنایی با شید گشت

دفتر خدمات گردشگری و جهانگردی شیدگشت فعالیت خود را در سال 1396 با اخذ مجوز بند(ب) از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان یزد با هدف خدمت رسانی صادقانه و خلق ایده های نوین به سفر دوستان عزیز آغاز نموده است تا بتواند شما را در سفرهایتان همراهی کرده و لحظاتی خوش و به یادماندنی را برایتان به یادگار بگذارد.

شید با بهره مندی ازنیروهای زبده و متخصص در زمینه گردشگری و فناوری رضایتمندی شما مسافر محترم را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده خدمت رسانی به بهترین نحو ممکن به شما عزیزان مسافر و همکاران پر تلاش می باشد.

گروه شید می کوشد تا پلی باشد میان یزد، شهر خشت ها و بادگیرها و دیگر نقاط جهان. از یکسو از علاقه مندان به یزد این نگین نهفته در دل کویردعوت میکند تا با تورهای شید همراه شده و سفری خاطره انگیز را در یزد تجربه نمایند و از سوی دیگر بر آن است تا با همشهریان عزیز همراه شده و دریچه های چهار سوی جهان را به رویشان بگشاید.

شید با شعار “شید، شروع یک دنیا… ” تلاش می کند دنیایی متفاوت را برایتان به ارمغان بیاورد. یک دنیا تجربه های ناب، یک دنیا هیجان، یک دنیا خاطره، یک دنیا آرامش . . .

دنیایتان را با شید بسازید.

معرفی خدمات

1) صدور بلیت پرواز به سراسر جهان:

آزانس مسافرتی شیدگشت به واسطه تیم متخصص و متعهد خود آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. شما مسافران عزیز می توانید از طریق تماس تلفنی، حضور در آژانس و یا حتی با بهره گیری از خدمات آنلاین ما جهت اخذ بلیت های داخلی و بین المللی خود اقدام نمایید.

2) رزرو هتل در سراسر جهان:

اگر نگوییم مهمترین، شاید بتوان اذعان داشت که یکی از مهمترین مولفه های سفری خوب، محل اقامت در مقصد می باشد. در وحله اول هتل باید بر مبنای هدف سفر (تجاری، تفریحی، خرید، درمان، آموزشی و غیره) انتخاب شود تا بتوان بهترین بهره را از سفر و لحظات با ارزش آن برد. سپس از میان گزینه های موجود هتلی که مناسب با سلیقه و بودجه مسافر میباشد و خدمات مد نظر او را ارائه می دهد انتخاب می شود.

شید گشت هر لحظه آماده ارائه مشاوره به مسافران عزیز می باشند. شما می توانید از طریق تماس تلفنی و یا حضور در دفتر آژانس با کاشناسان ما مشورت نموده و بهترین هتل خود را انتخاب و رزرو نمایید. همچنین می توانید هتل موردنظر خود را از طریق خدمات آنلاین ما رزرو نمایید.
آژانس شیدگشت با داشتن ده ها کارگزار و نمایندگی از سیستم های معتر بین المللی در زمینه رزرو انواع هتل ها در تمامی مقاصد جهان و ایران آمادگی ارائه فوری این این نوع خدمات را دارد. مسافران محترم پس از اعلام نیازها و تایید هتل های خود به صورت لحظه ای و با کمترین معطلی تایید نهایی و واچر خود را دریافت می نمایند.

3) ارائه تورهای داخلی و خارجی:

شید گشت با همکاری با هولدینگ ها، موسسات و خبرگان گردشگری می کوشد بهترین تورها را به شما ارائه نموده و شما را در سفرهای داخلی و بین المللی تان همراهی نماید. تیم متخصص ما بهترین آنچه را که برازنده شماست برای شما طراحی مینماید. یک بسته سفر که هماهنگ با شما و علایقتان باشد.
مسافران و همراهان شید گشت می توانند از طریق تماس تلفنی و یا حضور در آژانس با کارشناسان ما ارتباط برقرار نموده و تور مورد نظر خود را انتخاب نمایند. و یا می توانند از طریق خدمات آنلاین ما تور مرد نظر خود را انتخاب و اخذنمایند.

4) برگزاری تورهای تخصصی یزدگردی:

شهر یزد، دیار یادگارهای کهن با تمام قدمت و پیشینه اش شما را به سوی خود می خواند. یزد یادگارهاى ارزشمندى چون بقعه دوازده‌امام، خانه حسینیان (طاق‌بلندها) با کتیبه دوره اتابکان، بارو، مسجدجامع، قنوات متعدد، خانه‌هاى زیبا، تکایایی چون امیرچقماق رومی، مقابرى چون ستى‌فاطمه و سیدرکن‌الدین، آثارى از هجرت امام‌رضا(ع) مانند مسجد فرط، و میادین و مصانع و بادگیرهاى بلند دارد. بااین‌همه، یزد فقط شهر بادگیرهاى بلند و زیبا و آثار ماندگار معمارى نیست.
ونیز یزد شما را به بازدید از طبیعت خود فرا می خواند. شنزارهای طلایی از یک سو و از سوی دیگر ارتفاعات شیرکوه وخنکای ییلاقهای گسترده بر آن.
یزد تبلور همزیستی مسالمت آمیز ادیان است. شید گشت شما را به آشنایی با مذهب نیاکان و آیین های ایران باستان دعوت می نماید
با شید گشت همراه شوید و از تورهای تخصصی یزدگردی ما لذت ببرید و یزد را آنگونه که هست بشناسید. کارشناسان ما آماده اند تا هرگونه تور گروهی و اختصاصی یزدگردی را باتوجه به علایق سلایق شما طراحی نمایند. شما می توانید از طریق تماس تلفنی، حضور در دفتر آژانس با همکاران ما مشورت نموده و تور یزدگردی خود را انتخاب نمایید و یا به واسطه خدمات آنلاین ما تور خود را انتخاب و اخذ نمایید.

همچنین همشهریان عزیز یزدی میتوانید برای آشنایی با گوشه به گوشه ایران پهناور با شید همقدم شوید و از جاذبه های بینظیر طبیعی و فرهنگی این مرز و بوم لذت ببرید.

5) خدمات ویزا:

ویزا یکی ازملزومات سفر به اکثر نقاط دنیا می باشد. شرایط اخذ ویزا با توجه به قوانین و مقررات هر کشور و مقصد متفاوت می باشد. و همچنین بسته به هدف (تجاری، تفریحی، آموزشی، درمانی) و مدت زمان اقامت شما در کشور مقصد، شرایط اخذ ویزا متفاوت می باشد. بهتر است پیش از اقدام به سفر از شرایط اخذ ویزای مقصد خود اطلاعات لازم را کسب نمایید. شما می توانید از طریق تماس تلفنی یا حضور در آژانس با همکاران ما مشورت نموده و اقدام به اخذ ویزا نمایید.

بستن منو