سفر به مجارستان
تور های متنوع با شید گشت

مقدمه ای بر سفر به مجارستان

مجارستان، کشوری زیبا و دیدنی در اروپای مرکزی است و به دلیل وجود جاذبه‌های طبیعی و آثار تاریخی، یکی از مقاصد اصلی گردشگری در جهان به شمار می‌رود. مجارستان با جمعیتی در حدود 10 میلیون نفر یکی از کشورهای متوسط اتحادیه اروپاست.بوداپست(Budapest)،دبرتسن(Debrecen)،سگد (Szeged) و میشکولتس (Miskolc) به ترتیب بزرگترین و پربازدیدترین شهرهای این کشور هستند.

شما در تور مجارستان می توانید به دیدن آثاری چون قلعه بودا (Buda Castle)، پارلمان بوداپست (Hungarian Parliament Building) و قلعه ماهیگیر (Fisherman’s Bastion) که از مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر بوداپست هستند بروید.

مجارستان به علت گستردگی جغرافیایی متفاوت از غرب تا شرق و همچنین تاریخ پرفراز و نشیبش دارای تنوع فرهنگی است. از صنایع دستی غنی آن که برای سوغات مناسب هستند، می‌توان به گل‌دوزی، سفالگری و اشاره کرد..موسیقی نیز از مدرن گرفته تا کلاسیک و فولکلور نقش بسزایی در فرهنگ کشور مجارستان داشته است.همچنین ادبیات و شعر در زبان مجاری بسیار حائز اهمیت است.

هتل ها، رستوران ها و کافه های متعددی در شهرهای مختلف این کشور وجود دارند که شما در سفر به مجارستان می توانید به آن ها سر بزنید و انواع غذاها و نوشیدنی های سرد و گرم مخصوص مجارستان را تجربه کنید.

تور های مجارستان

شهرهای پرطرفدار مجارستان

مجله گردشگری شید

ابرکوه کجاست؟ – همه چیز درباره سفر به ابر کوه
جاذبه های دیدنی بوداپست که در تور مجارستان باید از آن دیدن کنید
دیدنی های براتیسلاوا که در تور اسلواکی نباید از دست داد
تور یک روزه ابرکوه از یزد
هفت جاذبه وین که در سفر اتریش نباید از دست داد
بستن منو