سفر به مجارستان
تور های متنوع با شید گشت

مقدمه ای بر سفر به مجارستان

مجارستان، کشوری زیبا و دیدنی در اروپای مرکزی است و به دلیل وجود جاذبه‌های طبیعی و آثار تاریخی، یکی از مقاصد اصلی گردشگری در جهان به شمار می‌رود. مجارستان با جمعیتی در حدود 10 میلیون نفر یکی از کشورهای متوسط اتحادیه اروپاست.بوداپست(Budapest)،دبرتسن(Debrecen)،سگد (Szeged) و میشکولتس (Miskolc) به ترتیب بزرگترین و پربازدیدترین شهرهای این کشور هستند.

شما در تور مجارستان می توانید به دیدن آثاری چون قلعه بودا (Buda Castle)، پارلمان بوداپست (Hungarian Parliament Building) و قلعه ماهیگیر (Fisherman’s Bastion) که از مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر بوداپست هستند بروید.

مجارستان به علت گستردگی جغرافیایی متفاوت از غرب تا شرق و همچنین تاریخ پرفراز و نشیبش دارای تنوع فرهنگی است. از صنایع دستی غنی آن که برای سوغات مناسب هستند، می‌توان به گل‌دوزی، سفالگری و اشاره کرد..موسیقی نیز از مدرن گرفته تا کلاسیک و فولکلور نقش بسزایی در فرهنگ کشور مجارستان داشته است.همچنین ادبیات و شعر در زبان مجاری بسیار حائز اهمیت است.

هتل ها، رستوران ها و کافه های متعددی در شهرهای مختلف این کشور وجود دارند که شما در سفر به مجارستان می توانید به آن ها سر بزنید و انواع غذاها و نوشیدنی های سرد و گرم مخصوص مجارستان را تجربه کنید.

تور های مجارستان

شهرهای پرطرفدار مجارستان

مجله گردشگری شید

برنامه سفر به یزد (یک روزه)
بهترین هتل های یزد کجاست؟ – معرفی بهترین هتل های یزد
معرفی لوکس ترین هتل های دبی
فرودگاه جدید استانبول – بزرگترین فرودگاه جهان
در سفر به یزد چه سوغاتی بخریم؟ – سوغات یزد
بستن منو