سفر به وین
تور های اروپایی متنوع با شید گشت

مقدمه ای بر سفر به وین

وین پایتخت اتریش و یکی از دیدنی ترین شهرهای این کشور است.این شهر همچنین نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا و یکی از استان های نه گانه کشور اتریش به شمار می رود.وین در قرن پنج قبل از میلاد بنا شد و به تدریج به عنوان پایتخت اتریش شناخته شد. وین، شهر بناهای تاریخی جذاب به سبک معماری باروک، شهر کافه‌های دنج و دوست داشتنی و به ویژه شهر موسیقی و هنر است. بناهای تاریخی گوناگون و کاخ‌های پادشاهی این شهر، تداعی کننده شکوه گذشته‌ی شهر است که تا امروز هم پابرجا باقی مانده است.همچنین وین دارای موزه ها و گالری های فراوانی است که هر یک از آن ها معرف بخشی از تاریخ، فرهنگ و هنر این کشور است.

کاخ سلطنتی هافبرگ (Hofburg)، کلیسای جامع سنت استفان (St.Stephan’s Cathedral) ، کاخ شونبرون (Schonbrunn Palace)  و کاخ بلودره (Belvedere) از نقاط دیدنی شهر وین هستند که توریست های زیادی برای دیدن آن ها، تور وین را انتخاب می کنند.

شما همچنین در سفر به اتریش می توانید به رستوران های این شهر سری بزنید و از خوردن غذاهای متنوعی چون شنیستل وینی (Wiener Schnitzel) یا گولاش (Goulash) لذت ببرید.

تور های وین

مجله گردشگری شید

برنامه سفر به یزد (یک روزه)
بهترین هتل های یزد کجاست؟ – معرفی بهترین هتل های یزد
معرفی لوکس ترین هتل های دبی
فرودگاه جدید استانبول – بزرگترین فرودگاه جهان
در سفر به یزد چه سوغاتی بخریم؟ – سوغات یزد
Summary
تور وین
Service Type
تور وین
Provider Name
شیدگشت,یزد- Telephone No.03538229965
Area
یزد
Description
وین پایتخت اتریش و یکی از دیدنی ترین شهرهای این کشور است.این شهر همچنین نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا و یکی از استان های کشور اتریش به شمار می رود.
بستن منو