سفر به اتریش
تور های اروپایی متنوع با شید گشت

مقدمه ای بر سفر به اتریش

اتریش کشوری در اروپای مرکزی که به سرزمین موسیقی شهرت دارد.جمعیت این کشور حدود هشت میلیون و هشتصدهزار نفر و مساحت آن 83878 کیلومتر مربع است. بهترین زمان سفر به این کشور، بستگی به منطقه ای که می خواهید به آن سفر کنید دارد. وین،گراس و اینسبروک از مهم ترین شهرهای اتریش هستند که هر سال تعداد فراوانی از توریست ها و گردشگران به این شهرها سفر می کنند.زبان رسمی مردم اتریش، آلمانی است و قریب به 98 درصد از مردم این کشور به این زبان صحبت می کنند.

گردشگران با سفر به این کشور می توانند از جاذبه هایی چون قصر شونبرون (Schonbrunn Palace) ، خانه اپرای وین (Vienna Opera House)، هال اشتات (hallstatt) و قلعه هوچواسترویتز (Hochostrewitz) بازدید کنند.کشور اتریش همچنین دارای طبیعتی بکر و زیبا، کوه های مرتفع و مراتع سرسبز است.

تور اتریش می تواند برای بسیاری از مسافران و گردشگران به دلایل مختلف جذاب و قابل توجه باشد.بازدید از آثار تاریخی و طبیعی، سر زدن به موزه ها و گالری ها و همچنین امتحان کردن غذاهای متنوع در رستوران ها و کافه های شهرهای این کشور از مهم ترین عواملی است که سفر به اتریش را سفری خاص و به یاد ماندنی می کند.

تور های اتریش

مقاصد پرطرفدار اتریش

مجله گردشگری شید

ابرکوه کجاست؟ – همه چیز درباره سفر به ابر کوه
جاذبه های دیدنی بوداپست که در تور مجارستان باید از آن دیدن کنید
دیدنی های براتیسلاوا که در تور اسلواکی نباید از دست داد
تور یک روزه ابرکوه از یزد
هفت جاذبه وین که در سفر اتریش نباید از دست داد
بستن منو